rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Kanclerz Merkel i premier Tusk bronią Krymu, ale wspomagają RAŚ! Na portalach internetowych RAŚ oficjalnie głosi: AUTONOMIA ŚLĄSKA OD 2020 ROKU! Minister Radosław Sikorski wcale nie protestuje przeciw zakrojonym na szeroką skalę przez RAŚ przygotowaniom do zorganizowania referendum w Chorzowie, Pszczynie, Gliwicach, Katowicach, Zabrzu i innych miastach Śląska!

Donald Tusk jest gotowy wywołać nawet nową wojnę światową z powodu referendum na Krymie, natomiast milczy jak zaklęty wobec przygotowywanego w Polsce referendum dotyczącego autonomii Śląska!

Angela Merkel jako naturalny sojusznik RAŚ traktuje przyjaźń z Donaldem Tuskiem bardzo instrumentalnie, aby po cichu poszerzać wpływy niemieckie poprzez wykup polskiej ziemi na Pomorzu i przychylność premiera rządu PO-PSL w sprawach tzw. "europejskiej polityki regionalnej", polegającej m.in. na planach utworzenia nowej Federacyjnej Republiki Autonomicznej RFN ze stolicą w Katowicach. Jeżeli ktokolwiek mi nie wierzy, to radzę zaglądnąć do oficjalnych planów Ruchu Autonomii Śląska i poczytać wywiady udzielane przez lidera separatystów Jerzego Gorzelika! Prareferenda już się odbyły, a marsze separatystów w Katowicach cyklicznie ochrania Policja podległa MSW w Warszawie, czyli Tuskowi! Prareferenda miały miejsce w okresie koalicji PO z RAŚ w Sejmiku Śląskim!

Na portalach internetowych RAŚ oficjalnie głosi: AUTONOMIA ŚLĄSKA OD 2020 ROKU! Minister Radosław Sikorski wcale nie protestuje przeciw zakrojonym na szeroką skalę przez RAŚ przygotowaniom do zorganizowania referendum w Chorzowie, Pszczynie, Gliwicach, Katowicach, Zabrzu i innych miastach Śląska!

Dygnitarzom Platformy Obywatelskiej jakoś nie przeszkadza groźba utraty przez Polskę całego Śląska, bo oni są zaangażowani w zachowanie integralności terytorialnej Ukrainy i przyjaźń tusko-niemiecką, natomiast integralność terytorialna Polski, to jest domena jak określił Tusk: ...moherowych beretów? To, że kanclerz Merkel nie zabiera (na razie) oficjalnego stanowiska w sprawie planów separatystów z RAŚ nie dziwi, bo przygotowywane referendum na Górnym Śląsku leży w interesie przywrócenia mocarstwowej roli Berlina!

Jestem przeciwnikiem agresji Rosji na Krym, ale równocześnie przeciwstawiam się agresji RAŚ na Śląsk! Referendum organizowane przez RAŚ na Górnym Śląsku jest dla Polski znacznie groźniejsze niż referendum na Krymie!

Fakt, że zarówno Radosław Sikorski, jak i Donald Tusk nie robią nic, aby przeciwstawić się oficjalnym już działaniom RAŚ, natomiast za nasze podatki wysyłają Policję do ochrony separatystycznych demonstracji w Katowicach, a równocześnie cała energia koalicji PO-PSL zaangażowana jest w organizowanie międzynarodowej koalicji przeciwko referendum na Krymie, jest jawnym już zaniedbywaniem obowiązków przez premiera RP i ministra spraw zagranicznych!

Zarówno premier jak i ministrowie koalicji PO-PSL mają bowiem konstytucyjny obowiązek najpierw zadbać o Polskę, a dopiero potem zajmować się Krymem!

Rajmund Pollak

2014-03-16 | Dodaj komentarz
L10pySKwOPk
2014-06-02 14:03:57
pisze:Pecuś, zdjęcia zostały zrobione z dwf3ch rf3żnych msjeic. Przesunięcie fotografa mogło być rzędu 50-100m. Zauważ, że Lodowy na zdjęciu dziennym jest w innym msjeicu niż Lodowy na zdjęciu nocnym w stosunku do pierwszego planu tzn Kołowego Szczytu. P.S. Zdjęcia przepiękne, gratulacje!

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 517786
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Krym to tylko mgła przed referendum RAŚ!, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała